Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudtok a Sony Xperia...

Mit tudtok a Sony Xperia Z1S-ről? Ugyanaz, mint a Z1 Mini? Magyarországon kapható?

Figyelt kérdés
A telefongurun megtaláltam a z1s-t, de kép nem volt róla, youtube-on sem találtam tesztet róla, csak egy méretbeli összehasonlítást a z1-gyel.

#z1mini
2014. jan. 23. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
[link] az lesz a Z1 Compact.
2014. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm! Sehogy sem találtam. Szerinted/szerintetek jó telefon? Megérné megvenni?
2014. jan. 23. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megéri. Ugyanazt fogja tudni, mint a Z1, annyi, hogy ez kisebb, de szerintem tökéletes és megéri.
2014. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaj igen, elfelejtettem írni, hogy a Z1 compact-ban már IPS kijelző van. Kinézetre is szebb, mint az a böhöm nagy Z1.
2014. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nana! Ez 2 külön készülék. A Z1S tudtommal csak Amerikában lesz kapható. Igazából = a Z1-el, nagyon minimális eltérés van, igazából lényegtelen.

Ezzel szemben a Z1 Compact már itthon is kapható lesz (már előrendelhető, csupán 169.990 Ft). Sztem kb ez lesz az év készüléke. A Sony meglépte azt, amit eddig mások nem... :) Kicsi házba csúcs hardver.

Tehát a kérdésedre sorba válaszolva: A Z1S a Z1 NAGYON NAGYON picit tovább fejlesztett változata. Könnyebb pár grammal, + 1 órával több a beszélgetési ideje :D Viszont a készenléti ideje kevesebb. Viszont csak Amerikában kapható!

Ebből következik, hogy nem = a Z1 Compacttal (Ez a Z1, de mondhatjuk h Z1S-nek is a kicsinyített változata) És mint írtam, már előrendelhető a Sony oldalán, tehát kapható lesz. De én várnék vele.. gyorsan fog ez csökkenni. + a Sony-nál mindig drágább

2014. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Kb mikorra menne le az ára olyan 100ezerre kb? Fél év kell neki biztos, ugye? Majdnem 170-ért nem tudnám megvenni. Már pár hónapja nézegetem a telefonokat, milyet kellene venni, ami külsőleg is, belsőleg is jó, és rátaláltam erre, számomra ez lenne a tökéletes telefon. Pech, hogy még ki sem jött :D Jellemző rám :/
2014. jan. 23. 21:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Megéri rá várni :) Az árról sajnos mi se tudunk többet mondani, el fog jönni az ideje :)
2014. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát öööö a Sonys árazás már magában sok. Értem itt, h ott a Z1 még mindig 200, holott már lehet kapni vhol 130 környékén is (igaz nem 2 év gyári garis). A 170 sztem nem rossz kezdő ár, mert szolgáltatónál ennél csak olcsóbb lesz, gsm boltokba meg... :D egy 140-150 közötti ár lesz 1-2 hónapig. Aztán utána megindul lefelé. Lehet h picit több kell neki mint fél év, de kb nyár végére, GSM boltokban látom elképzelhetőnek azt, h lesz 100 környékén
2014. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! :)
2014. jan. 25. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!