Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony vagy Samsung telefonok a...

Sony vagy Samsung telefonok a jobbak / megbízhatóbbak?

Figyelt kérdés
És ha már itt tartunk akkor szerintetek, Samsung galaxy s4 mini , samsung galaxy s advance vagy Sony Xperia Z vagy sony xperia sp?

2014. jan. 23. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Z éri meg legjobban, az S advance nem ez a kategória, régi és rossz. Ha a Z túl nagy akkor SP, ugyanolyan gyors.
2014. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. Sony Xperia Z

2. Sony Xperia SP

3. Samsung Galaxy S4 mini

4. Samsung Galaxy S Advance


Íme a rangsor :)

2014. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ezek közül Z, a két telefon tábor közt van egy vita, ami nem ennél a kérdésnél fog eldőlni, mindkettő jó, olyan ez mint a körte, alma kinek melyik tetszik jobban

Ha pedig sorba kell rendezni: Z, SP, Mini, S advance, nem vagyok sonys, de mind a négy telefonnal volt már kisebb nagyob kontaktom és ez alapján állítottam fel a sorrendet...

2014. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Világ életemben Sony(Ericsson) telefonjaim voltak, meg pár Nokia. Samsungból eddig tán 2 volt, de rühelltem őket. Megbízhatatlan, lassú, antiminőség. Droidos Samsungom nem volt, de nem is lesz, az biztos. Az ismerőseim mind szidják, mint a bokrot. A felsőbbkategóriás Samsungokat nem ismerem, így azokról nem nyilatkozom. De ha az S Advance és társai alapjaira épülnek azok is, akkor jobb is, hogy nem ismerem őket.
2014. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem eddig Sony-m volt. Nekem azzal volt problémám. Most sok jót hallottam az s4ről és mini testvéréről, rosszat még egyáltalán nem. Viszont úgy hallottam ez a két sony versenybe szállhat velük.
2014. jan. 23. 21:15
 6/11 anonim ***** válasza:

"Viszont úgy hallottam ez a két sony versenybe szállhat velük."

Hát, szerintem inkább Samsung szállhat versenybe a Sonykkal. De inkább ne soroljuk őket egy lapra, ennyire nem jó márka az a koreai.

2014. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hibás készülék mindenhol van!! :) Nincs olyan gyártó, aki a több millió készülékét hibátlanul megcsinálja. LEHETETLEN!! Ezért van az, h az egyik erre esküszik, a másik meg ócsárolja, mert neki sz.r volt. Igen, előfordul, rosszat kapott :)

A Sony és a Samsung is nagyon jó telefonokat gyárt. Az más kérdés, hogy a Samut nem csípem, de nem azért, mert sz.rok a készülékei.

Az viszont megint tény, h több hibás Samsung telefon van, mint Sony! DE! jóval többet is adnak el Samsungból. Tehát kb ugyanaz mind2 :D Ja, és sokan elfelejtik, h ugyanaz van mind2ben, csak más a burkolat.


Ezt csak azért írtam, mert igen, sok rosszat hallani a Samsungról, de ugyanígy van, akinek meg a Sony problémás. Bevallom, Sony párti vagyok. Szimplán csak azért, mert szeretem a japókat (még ha Kínában rakják össze, akkor is). Kocsikban is az egyik legmegbízhatóbbak, de majdnem mindennel így van. Ami Japán, az már minőség. Koreával nem szimpatizálok, ezért se szeretem a Samsungot, + azért, mert csak a reklámmal tudja eladni a termékeit. Kíváncsi lennék, ha nem lenne ennyi reklám, mennyire lenne népszerű...

2014. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ja, és sokan elfelejtik, h ugyanaz van mind2ben, csak más a burkolat. "

Aha, bizonyára a Cortex-A9 és társai ugyanazok, mint a Snapdragon széria. :) A koreai csodának még a neve is sántít.


"Kíváncsi lennék, ha nem lenne ennyi reklám, mennyire lenne népszerű..."

Semennyire. A rózsaszínű póló se lett volna menő, meg divat, ha nem kezdik el nyomatni a reklámokban, meg ha nem homokosok lennének a divattervezők. A Samsung is divatmárka, mert a csapból is az folyik. Érdekes módon Sony reklámot sose látok a TV-ben, valamilyen Samsung hulladék persze minden ötödik percben jelen van. És itt nem a MediaMarkt-os reklámokra gondolok. Az más téma, de ott is a Samsung dominál.

2014. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem nagyon akarok OFF-olni, de azért picit megmagyarázom :D

A procit arra írtam, h egy snapi 800 a samsungba és a sonyba is ugyan az. Most ne a MTKs meg Exynosos sz.rságra gondolj :D Ez csupán azt jelentette (legalábbis ezért írtam, bocsi ha félrevezető volt), hogy mind2 gyártó ugyanazt a procit kapja. Azaz ami itt Snapdragon 600, az ott is az. + a Sony Samsung memóriát használ (tudtommal), tehát ebből a szempontból a memória is megegyezik.


Igen, így van. A Samu a reklámokból él meg. És sajnálom is, mert sokan tényleg azt hiszik, h ez a legjobb :( Sajnos a legtöbb ember a reklámokban hisz. Veszem példának egy mosóport, hamarabb megveszel egy Arielt, mint egy másikat, ami lehet h ugyanolyan jó, vagy jobb, csak nincs reklámozva

2014. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyilván, két Snapdragon 600 közül nincs jobb, vagy rosszabb. Egyszerűen lehetetlen. Az meg röhejes felfogás lenne, hogy akkor is gyengébb, mert az Samsungban van...


Mondjuk azt kétlem, hogy Samu memóriát használna a Sony, mint olyan. Miért is süllyedne olyan mélyre, hogy a konkurencia termékét használja fel?

2014. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!