Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek feltudok venni...

Szerintetek feltudok venni előfizura telefont?

Figyelt kérdés
Elsõ bejelentett melóm, ami 1 hónap múlva fizet, szeretnék felvenni elõfizura, pl egy samu s4 lte-t, (telenor) kártyás vagyok jelenleg, de így átváltanék, a kérdésem, adnak nekem elõfizura így mobilt? Vagy elkell telnie bizonyos idõnek? kérem csak olyan írjon aki hozzá értõ, köszönöm elõre is!

2014. jan. 23. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz biztos jövedelmet felmutatni per-pillanat. Semmire szerinted melyik szolgáltató ad ? Max jó vastag kauciót kérnek.
2014. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én T-mobile-nál anno mindennemű jövedelemigazolás nélkül vettem előfizetésre, 12 hó hűségre telefont, igaz, egyben fizettem érte. Ennek ellenére kértek kauciót (3 hónap előfizetési díját, amelyet később lebeszélhettem). Ha csak előfizetést akarsz, részletfizetés nélkül (ezt nem említetted!), szerintem nem fognak szőrözni.
2014. jan. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!