Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ez? A barátomat...

Miért van ez? A barátomat szeretném felhívni, aki 30as (én is az vagyok), de ki se csöng, egyből kiírja, hogy "Szétkapcsolva", és befejezi a hívást. Ugyan ez van vezetékes és mobiltelefon esetén is.

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 10:08
1 2
 1/15 anonim válasza:

hát ez engem is érdekelne. én tudok telefonálni, de hívást nem fogad a telefonom, és az sms-ek sem mennek át :-(

úgy tűnik elég nagy a gubanc, nálunk a cégnél mindenki 30-as, és senkinek sem működik.

2009. dec. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ezért, most kaptam az üzit:


"A T-Mobile-tól azt az információt kaptam, hogy országos szintű műszaki probléma miatt akadozik a hang-, a csomagkapcsolat adat- és az internet szolgáltatás.

Azt nem tudták megmondani, hogy meddig tart ez az állapot. Kértem, visszahívást, amint megszűntették a problémát. "

2009. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nekem meg a mobilom ( én is 30-as vagyok ) azt irja ki " nincs térerő". Tegnap még semmi baja nem volt ugyanebben a lakásban. Kimentem az utcára ott is semmi. Sose volt még ilyen. Most akartam beírni mikor megláttam a kérdésedet.
2009. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az egész országban nem jók a 30-as telók. Én sem tudok telefonálni. Hajnali négykor én még tudtam, haverom nem. Mostanra én se tudok.
2009. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

30as vagyok és nálam minden oké , én is tudok hivni és engem is tudnak... :)

Nem tudom nálatok mi lehet a gond...

2009. dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ahogy látom nem csak nekem akadtak problémáim:S amúgy egyszer, mikor hívtam kivételesen azt mondta, hogy a hívott szám nem elérhető, de azóta ugyanúgy szétkapcsol, mint előtte:S szóval nem értem... jó lenne ha megjavulna:(
2009. dec. 4. 10:29
 7/15 A kérdező kommentje:
10:22-es legalább téged tájékoztattak a problémáról:D amúgy köszi, most már értem:)
2009. dec. 4. 10:31
 8/15 A kérdező kommentje:
mármint a legelső 10:22-es:D
2009. dec. 4. 10:32
 9/15 anonim ***** válasza:
A munkahelyem küldte szét az infót, ők tudakozódtak a problémáról a T-Mobiltól.
2009. dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Valami kiterjedt gond lehet.


Indítsátok újra a telefonokat! (Akksi levesz, visszatesz, bekapcsol, PIN kód beír...) Ettől már lesz kapcsolat a központig. Ha a másik fél nem tesz ugyanígy, akkor őt még nem lehet felhívni, de ti már tudtok hívást kezdeményezni és elvileg hívhatók is lesztek.

2009. dec. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!