Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note 3 vagy LG G2?

Samsung Galaxy Note 3 vagy LG G2?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a kettő jó, de nekem az LG G2 jobban tetszik. Hasonló specifikációval rendelkezik mind a kettő, minden alkalmazás el fut mind a kettőn.
2014. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hardveresen kb ugyanaz a kettő.

Kijelzője mindkettőnek 1080p, de az LG G2 kisebb kijelzője miatt magasabb a PPI (bár a Note 3 386 PPI-jére sem lehet semmi panasz), meg ezen kívül szebb is (IPS kijelző).

Szóval eddig 1 pont LG-nek.


LG G2-be majdnem ugyanakkora aksi van, mint a Note 3-ba, de jóval kisebb kijelző, tehát aksija jóval tovább fogja bírni. LG G2 egy olyan telefon, ahol már alig kell aggódnod, hogy lemerül. Note 3-ba is elég nagy az aksi, de LG G2 ezen a téren is jobb nála.

Ez eddig 2 pont LG-nek.


Note 3-nak egy fokkal szebb a kamerája, viszont videófelvétel az, amiben nagyon jó, hisz 4k videókat is tud csinálni. Igaz, nincs benne OIS, tehát csak ha állványon van a telefon akkor csinál igazán jó videót, de akkor nagyon durván szép.

Ez legyen egy pont a Note 3-nak.


Szoftveresen mindkettőre lesz Android 4.4, ettől függetlenül mindkettőn hulladék, amit a Samsung illetve az LG művelt az UI kinézetével.


Note 3-nál még van S-Pen, ezt vagy használod, vagy nem, de semmiképp sem hátrány, hogy van, legyen 1 pont az Note 3-nak ez miatt.

2014. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont most tettem fel egy ilyen kérdést. Szerintem még annyi hogy a note 3-hoz 3GB ram van + a tárhelyet lehet bővíteni. LG G2 full hd-ban meg 60fps-el tud videót rögzíteni.
2014. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Az a 3 GB RAM semmit sem jelent, csak azért kell neki annyi, mert a TouchWiz egyszerűen szörnyen van optimalizálva, és még az a 3 is majdhogynem kevés neki.


Egyébként meg az sokkal impresszívebb, hogy a Note 3 4k-ban tud felvenni, minthogy az LG G2 60 FPS-sel, illetve Note 3 is 60 FPS-sel vesz fel 1080p-ben.

2014. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En is LG es Samsung kozott voltam,de aztmondtak az LG-k hamar lelassulnak...samsung galaxy s3-am lett. Egyebkent barmelyiket valasztod jol jarsz!:)
2014. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!