Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik jobb...

Szerintetek melyik jobb telefon: Samsung Galaxy S4 vagy Blackberry Q10?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy telefonzseni, szeretném már lecserélni az ezer éves kütyümet :) Két készülék között variálok, remélem tudtok segíteni, hogy melyik a jobb :) Köszi, B

2014. jan. 24. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

SGS4.

Szimplán már csak azért, mert Androidos, de milliószor jobb droidos telefont kapnál.

2014. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Milliószor jobbat? :) Akkor milyen ajánlanál?
2014. jan. 24. 19:11
 3/11 dersol ***** válasza:
Mennyi lenne a felsőhatár amit ráköltenél?
2014. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem S4 van, és imádom. :) Teljesen odavagyok érte. Szerintem nagyon jó telefon, azt mindenképp érdemes venni.
2014. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Saavedro ***** válasza:
Én a Q10re csapnék le, ha választhatnék.
2014. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát a felső határ az kb. a Samsung Galaxy S4 ára... az olyan 120e körül van pár gsm boltban :)
2014. jan. 24. 19:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Saját érdekedben: ne a legolcsóbb GSM-es árat lődd be magadnak, mert akkor garancia erősen kérdéses, boltra vagy utalva. Ha megszűnik a cég, vagy "tulajdonost vált" (ugye egyik sem példa nélkül álló), akkor előfordulhat, hogy "sajnos" nem tudnak veled foglalkozni, nem mintha enélkül sem lenne rizikós.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak: minden az igényeiden múlik. Q10 hamarosan képessé válik az androidos alkalmazások egy jó részének futtatására, de koránt sem mindre, egzotikus (négyzetes) felbontása is előrevetít néhány inkompatibilitást. Persze ha csak 1-2 alkalmazást (pl FB, internet, levelezés) használnál, és sok szöveget akarsz bevinni, akkor Q10-zel jobban járhatsz, de egyébként kettő közül S4.

2014. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2014. jan. 24. 20:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Az SGS4-et viszont oda, meg vissza (szorozva hárommal) veri a Nexus 4. Ha belefér a keretbe, akkor a Nexus 5 még annál is erősebb kicsivel.
2014. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem S5-öt érdemes venni de ha nem akarod akkor S4 nyilván. :)
2014. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!