Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4, [iOS] Telefonra a...

Iphone 4, [iOS] Telefonra a menübe hogyan lehet "mappát" készíteni?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 4-em és a menüben a 3. lapon van egy ezközök nevü cucc olyasmi mint egy mappa azt át lehet nevezi, lehet bele illeszteni alkalmazásokat törölni stb. Mindha egy külön menü lenne a menün bellül na én olyat akarok csinálni még 1-et vagy többet lehet ilyet csinálni?

2014. jan. 24. 19:44
 1/5 anonim válasza:
Jó kategória! :D
2014. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
erre vered vagy mi?
2014. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oh nem elnéztem bocs a kategóriáőt át lehet állítani?
2014. jan. 24. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:
"Szerkesztő módba" (nem tudom, mi a hivatalos neve) kapcsolsz a főmenüben (hosszan nyomsz egy ikonon, amíg rezegni nem kezd mindegyik ikon). Ezután megfogod az egyik, mappába helyezendő ikont, majd egy másikra húzod (amelyikkel egy mappába akarod pakolni), elengeded. Voila.
2014. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oh működik kössz! :)
2014. jan. 24. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!