Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okos telefonról hogy tudom a...

Okos telefonról hogy tudom a játékaimat átvinni a tabletemre, úgy hogy a pontszámok is megmaradjanak?

Figyelt kérdés

Azt hallottam ha ugyanazon a gmail címen jelentkezem be, akkor automatikusan "átmegy".,

Igaz ez?



2014. jan. 24. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Az adat nem megy át, csak maga a játék, az is csak akkor ha be van állítva (bár gyárilag szerintem be van), ha azt akarod, hogy minden megmaradjon, akkor jelenleg backup-olni kell telefonon, és visszaállítani tableten.

Viszont ez csak az épp akkori mentést fogja átvinni, szinkronizálni nem lehet, hogy pl. ha tabon megcsinálsz egy pályát akkor az telefonon is kész legyen. Google már dolgozik az ilyenen, sőt, ha jól tudom lehetséges is, csak még nem elterjedt.

2014. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Play store: Super Backup!!
2014. jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!