Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek milyen hamar merül le...

Nektek milyen hamar merül le a telefonotok? Ez normális az én esetemben?

Figyelt kérdés

Most kaptam először okostelót.

Nagyon fura,hogy hamar merül.Bár lehet mindegyiknél így van.

Letöltöttem pár alkalmazást.Tegnap délután 4 órát töltődött.

Este kiszedtem, játszottam Talking Tommal 5 percet,smst írtam stb és már csak 96%-on volt.

Úgy számoltam,hogy ha használom, játszom, vagy valami akkor 2 perc alatt merül egy %-ot.

Ez így normális?


2014. jan. 25. 06:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és nincs wifi, nem megy a net folyton.
2014. jan. 25. 06:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért nem 2perc az, de igen, hamar merül. Főleg ha játszol. Továbbá a mobil net jobban szívja az akksit mint a wifi. Persze ez akkor érezhető igazán, ha folyamatosan fenn vagy a neten pl itt, nem pedig csak a háttérben kapcsolódsz. Szal milyen telefon? Ha használod kb mindenre akkor este bizony már kérik a töltőt. Ha intenzíven tolsz egy komolyabb játékot, akkor az simán lekapja az akksit 4 óra alatt is. Ez ilyen...
2014. jan. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is okostelefonom van (ami ahhoz képest hülye), általában másfél naponként kell tölteni, ha filmet nézek rajta, akkor akár naponta kétszer is. :(
2014. jan. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normál. Az akksik nem sokkal erősebbek, mint néhány éve, és már nem csak egy kis pi...ányi chipet meg 100x30 pixeles kijelzőt kell árammal etetniük, hanem lényegében egy Pentium 2-es számítógépet, Ghz processzorral, negyed-fél (1?) giga rammal, és akkor még nem is beszéltünk a 3-4-5 collos képernyők világításáról, és az azt hajtó videovezérlőről...
2014. jan. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyébként milyen fajta telefon?
2014. jan. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Akkor megnyugodtam, mert azt hittem hogy hibás az aksi és ezért csökken ilyen hamar a %.

Valami kerámiás játékon szoktam még játszani. Per pillanat mobil net sincs rajta.

Amúgy Sony X peria J

2014. jan. 25. 07:28
 7/7 anonim ***** válasza:
A kiejelző fényerejét vedd le, azzal nagyon sokat lehet spórolni
2014. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!