Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefononban lévő Sd-kártya...

Revin07 kérdése:

A telefononban lévő Sd-kártya elromlott az egyik pillanatról a másikra. Hogyan tudom visszaállítani az adatokat?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a telefonom kikapcsolódott (már ezt sem értem, hogy miért, mert fel volt töltve). Aztán mikor újra bekapcsoltam már nem érzékelt az Sd-kártyát. Próbáltam betenni a gépbe, de az se érzékeli. Nem tudom mi lehet a probléma. Utána letöltöttem egy adat vissaállító programot de az sem veszi észre.

Ezek után mit lehet még csinálni? Ha elviszem egy telefonos céghez, ott lehetséges hogy meg tudják csinálni?



2014. jan. 25. 11:33
 1/2 r-chee96 ***** válasza:
ha az sd kártya elromlott akkor az szívás mert az nem lehet sajnos visszaállítani.probáld meg kivenni és megigazítani vagy belerakni egy másik telefonba hátha úgy jó lesz.
2014. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát többször próbáltam, kivettem, törölgettem. Más telefonom nincs, de van egy régebbi sd-kártyám amit betettem és azt érzékeli. :/
2014. jan. 27. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!