Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs hang az iPhone...

Miért nincs hang az iPhone 3gs-en Facebook messenger esetén?

Figyelt kérdés
Facebook messengerben ha üzenet érkezik, egyáltalàn nem jelez semmit, de még csak ki sem írja, ha üzenetem jött. Hiába van beállítva a hang mindenhol, akkor sincs semmi. Más alkalmazásokkal nincs ilyen gondom, csak ezzel. Olvastam egy bizonyos Facebook soundfix programról, amit Cydiából tölthetek le. Vajon az segít ezen a problémán? Újra kell indítani hozzá a telefont, ha telepítem? Köszi a válaszokat előre is!

2014. jan. 25. 13:33
 1/5 anonim válasza:
Akkor valszeg Jailbreakelve van a telód. Próbáld meg Cydiából a pushfix-et, mert lehet, hogy a jailbreak miatt ez a funkciód elveszett ;) (csak akkor, ha ezt sem jelzi ki, ha üzeneted jött!)
2014. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, jailbreakelt. Egyebkent minden mas ertesitesnek van hangja, csak a messenger aminek nem. Ha elveszti azt a funkciot, akkor nem nem lenne hangja egyik alkalmazasnak sem? Azert koszi, megprobalkozok a Cydias dologgal:)
2014. jan. 26. 14:37
 3/5 anonim válasza:
Igazad van ;) De azért próbálkozz meg vele szerintem ;)
2014. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Telepítettem Cydiaból az említett cuccot, de az sem segített, úgyhogy most már arra vetek, hogy lehet nem is a telefon, hanem a messenger hibája.
2014. febr. 1. 14:16
 5/5 anonim válasza:
Lehet... Be van ott kapcsolva az értesítés?
2014. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!