Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Chinavasion.com oldalról...

Chinavasion.com oldalról rendelt már valaki mobiltelefont?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy telefont erről az oldalról, és nem tudom pontosan hogy hogyan kell megrendelni illetve hogy milyen árba kerül a szállítási költség.

Ezt a telefont szeretném megrendelni, ha esetleg valakinek már van ilyen, leírhatná a tapasztalatait.


[link]



2014. jan. 25. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan erről az oldalról még nem, de másikról már igen, Pl: pandawill, focalprice és ott nem volt gond.


Amúgy érdekesen néz ki ez a telefon... Oké hogy vízhatlan, de nekem nem jön be.


Ennyiért jobbat is vehetnél.

2014. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. mármint másik *kínai oldalról.

Arra figyelj hogy csakis PayPal-lal fizess, ne utalj simán nekik.

2014. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen eléggé megosztja a véleményeket a kinézete , de nekem nagyon bejön. :) És amikor rendeltél a telefon árán felül mennyit fizettél szállítási díjként? Illetve mennyi idő volt mire kézhez kaptad?
2014. jan. 25. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Focalprice-ról rendelve 22 munkanapon belül ki kell szállítaniuk, általában meg is jön ennyi idő alatt. Ha szerencséd van nem kell vámot fizetned, mert nem mindig nézik meg mi van a csomagban, mivel azt írják rá hogy ajándék. Ha megnézik, és ráírják hogy vámköteles áru, akkor rájön +27% áfa és +2,5%-tól +12%-ig terjedő vám. Általában a 2,5% a jellemző. De nem sok csomagot nyitnak ki szerencsére.
2014. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az szép! Rendesen rádobálják a százalékokat :/ és ezeken felül az alap szállítási költség mennyit kóstál?
2014. jan. 26. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt vannak infók a szállításról: [link]


Azt írják hogy Magyarországra akár 4 napon belül megérkezhet.


A vámot nem mindig kell kifizetned.

2014. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem , köszönöm!
2014. febr. 1. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!