Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Maximum 100 ezer forintért...

Maximum 100 ezer forintért milyen telefont érdemes most venni?

Figyelt kérdés

Nem anyu, nem apu veszi hanem én és T-mobile-nál venném új havidíjasként. Igazából nem vagyok egy nagy szakértő csak azt tudom amiket hallottam többen Samsung és Nokia készülékeket ajánlgattak. Samsungban az S3 LTE-t Nokiaban pedig a Lumia 625ös készüléket. Ami fontos, hogy pörgős legyen, ne fagyogasson, stabil legyen és, hogy ha már 2 éves hűséget kötök rá akkor érdemes legyen megvenni.

25/F



2014. jan. 25. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
szia :) sony xperia L nagyon megéri.... sony xperia E jó teló....A samsungok nem érik meg az árukat,a nokiákban van sok hiba, a sony xperia telefonok megérik az árukat :) ha van még kérdésed nyugodtan irhatsz privátban is.
2014. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát osztán egy xperia l-nek meg pláne egy xperia e-nek mi köze a 100ezer forinthoz? XD

ezeket ajánlom : nexus 4, sony xperia sp, samsung galaxy s3 lte, lg optimus G

2014. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem drop testre kell de ezek közül melyik az amelyik leginkább bírja ha leesik? Mert hát 2 év alatt le fog esni párszor biztosan :D
2014. jan. 25. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsőt megkérhetném, hogy fejtse ki a dolgot?

Nem igazán értem, hogy mit takar az, hogy "jó" meg, hogy "nem érik meg az árukat"

2014. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!