Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok?

Melyik telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyan 40.000 -ft-ot tudnèk rà költeni, ami elvàràsom csak, hogy fb app, viber letölthető legyen rà, na ès a WiFit tartalmazzon! Nem vagyok màrka èrzèkeny, mindenfèle ötletet szìvesen fogadok! Zöld kezet adok :)
2014. jan. 25. 20:49
 1/8 anonim válasza:

Szinte minden okostelefon képes ezekre 40k alatt

Ajánlom hogy nézd me a T-mobil webshopját :)

[link]

De itt va pár link:

[link]


[link]


[link]

2014. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szuper! Mèg lenne egy kèrdèsem! :) szòval ha rààldoznèk többet, ès vennèk egy Blackyb. Bold kèszülèket, azon futnànak ezek? Megèrnè megvenni? Volt màr qwerty billentyűzetes telefonom, ès igazàn jò baràtok voltunk, viszont erről meg azt hallottam, hogy nem èri màr meg megvenni, mert olyan, mint az Apple, hogy a màrkàt kell megfizetni gyakorlatilag..viszont nekem tènyleg csak a fb & a viber a lètszüksèg, mert bàr van mobil netem, itthon wifiről netezek:)
2014. jan. 25. 21:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Elìrtam: Blackb. Nincs 'y' :)
2014. jan. 25. 21:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennyiért a legjobb döntés egy Nokia Lumina modell :)

Mindenre képes, amire kell, és még gyorsabb is, mint az android...

2014. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Az android SOKKAL JOBB, mint a Windows phone!!!

Szerintem jó az a BlackBerry. :D

De nézd meg ezt a linket:

[link]

2014. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez egy nyomós érv, sokkal jobb...

Miért?

2014. febr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mert az android jobban kezelhető mint a windows szerintem.

(Bár mindenkinek meg van a saját véleménye)

2014. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az android éppen nem erről híres. Mármint, de, épp erről. Híresen rossz a kezelhetősége. Viszont sokkal szabadabb, mint a többi op.rendszer.
2014. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!