Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lejárt a SIM kártya, vagy még...

Lejárt a SIM kártya, vagy még használható?

Figyelt kérdés
2014. 01. 14.-én kaptam egy olyan sms-t, hogy 'ma éjfélkor lejár az egyenlege'. Azt olvastam hogy 30 napig még érvényes utána a SIM kártya. Ez tényleg így van? Tehát ha most feltöltöm 3000-rel, akkor ugyan úgy fogom tudni használni a kártyámat?
2014. jan. 25. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha Telenoros vagy akkor a lejárat után egy hónapig van még lehetőséged 3ezres feltöltéssel megmenteni a számodat, ha ezt elszalasztottad akkor buktad a számodat, és kiadják majd idővel másnak

Ha a T-mobilnál vagy a lejárat után 3 hónapod van még a számod megmentésére, ha ezt is elszalasztod szintén bukod a számodat, és kiadják másnak A vodafonnál nem tudom mennyi idő van még erre.

2014. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!