Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Heder0914 kérdése:

Mi a véleményetek a Nokia lumia 1020-ról?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nagy felbontású kamera, Windows Phone
2014. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

41Mpixeles kamerája van... MINEK? Ha fényképezni akarok akkor ott a fényképezőgép. Értem, hogy a telefongyártól nem tudnak már jobb ötleteket és kreatívabb dolgokat kitalálni de azért ez már túlzás...

A 160 körüli ára az még nagyon magas!

Ha snapdragon 800 as proci lenne benne még akkor is túlárazott lenne ( természetesen evvel az árra)

Ha mindenképp ilyet szeretnél akkor várj még egy kis időt :)

2014. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 savanyújóska ***** válasza:
Keeeell!:D Árnyalva a dolgot, azért a 140k-s (én annyiért láttam) árat én is sokallom, 100 körül elgondolkodnék rajta. A kamera kérdésében nem értek egyet, ez baromira nem az e-péniszes megapixelháborúról szól, és egy 30-40 ezres kompaktot lehet, hogy megaláz képminőségben. Viszont elismerem, emiatt rétegtermék, ha nem kell a kamera, akkor feleslegesnek tartom megvenni, akkor ott a 920, 820, etc. Ha viszont amúgy sokat fotózol, de annyit nem, hogy külön eszközre költs, akkor jó vétel lehet, ha a többi paraméter is megfelel. (4,7" nem kicsi.)
2014. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aki a 41 megapixellel jön, annak fogalma sincs, hogy miért van a nagy megapixelszám.

Amúgy szerintem nagyon jó telefon, minőségi anyaghasználat és összeszerelés, nagyszerű rendszer, amely sosem akad és fagy, emellett dinamikusan fejlődik, félévente érkeznek a nagy frissítések újabb és újabb funkciókkal, az alkalmazáskínálat is folyamatosan bővül. A kamerája pedig bámulatos!

2014. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, ha annyira nem fontos a kamera, akkor ott a 925, ami semmiben sem különbözik, csak külsőben, kamerában, és 1GB RAM van benne (1020-ban is csak a kamera miatt van 2GB)
2014. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!