Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet a subway surf...

Miért nem lehet a subway surf játékot letölteni samsung galaxy ace telefonra?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert egy öskövület hardver van abban a telefonban.Harmat gyenge.
2014. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert egy szar az a telefon! Hogy bírtál ilyet venni?
2014. jan. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Saavedro ***** válasza:
Egy negyven kilós, nyiszlett srác nem fog tudni felcipelni egy zongorát a második emeletre...
2014. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ja, sajnos a Samsung Galaxy Ace egy hulladék. Nekem is az van és a belső memóriája naponta betelik. Hiába raksz bele bérmilyen SD-t, ezen nem tudsz segíteni. Fos.

Szerencsére már rendeltem kínából egy erőművet (Jiayu G3T) 40 rugóért. Na azon futni fog a Subway Surf, mint állat!

2014. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez volt a samsung galaxy mini vel is amikor megjelent minden kiraly volt meg minden de nagyabol ugyan anyit tud a kate telo most meg jo hgy mihelys megjenet a Note 3 meg is vetem ezen meg megy mint az alat de azeerrt meg mindig itt van nekem az S4 amin fut nagyon jol szinten hehe

ha venel egy s2 pluszt akor az is mar jo lene mert azon is fut tudom ert haveromnak is az van de most rendelt o is Note 3 at

2014. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekemis ilyen telom van,de csak 256mb RAM-ja van és ezért nem viszi sajnos,de én tableten szoktam vele jatszani :)
2014. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hülyeség minden írt, nekem 2 telefonom van 1 Galay S2 és egy Galaxy Ace na de nem ez a dolog. Az van, hogy a telefonodnak a verziójához nem kompatibilis a játék. Töltsétek rá új Androidot! Maximum 2.6.5-öst azt ajánlom. Vagy ha pedig már a telefon SD kártyája nem bírja ezt a nagy mennyiségű helyet, akkor telepítsd a Telefon tárhelyére vagy a belső SD kártyára , vagy a Külső SD kártyára. Vagy ha nagyjából mind foglalt, törölj le egy pár Programot képet, videót , hangot stb... ha meg nem akarsz, akkor vagy vegyél egy új avagy nagyobb teljesítményű kártyát vagy egy új telefont.
2014. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző:nagyon nem a szoftver itt a probléma.Lehet az is de hiába tenne rá 4.0.x-es Androidot ha egyszer egy f*s hardver van benne ami nem képes elfuttatni ezt a játékot(sem)
2014. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kemenesi Botond válasza:
Elfut rajta csak az a dolgod h birod youtubra h Subway Surf Armv6 lebutitott verzio de ugyanugy fut rajta szépen
2014. febr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!