Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend P6 néhány...

Huawei Ascend P6 néhány kérdés lentebb (? )

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, sok mindent olvastam róla, de van néhány hiba ami miatt nagyon furdal a kíváncsiság, mégis mennyire komolyak.


Például itt van, hogy sokan írják, hogy eldobálja a wifit . Ez mennyire jellemző?

Vagy, hogy headset-tel elég halkan szól.

És az üzemidő?

Nagyon melegedik?



2014. jan. 26. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó a headset-e egyáltalán nem halk.a wifit nem dobálja ha rácsatlakoztál rajta is marad.nekem úgy bír két napot a telo hogy red csomagban vagyok amit ki is használok szóval sokat beszélek vele mellette netezek is rajta és 8 órán keresztül a munkahelyen hallgatom a rádiót.Én is ezen a telon meg az xperia sp-n gondolkodtam de nem bántam meg hogy ezt választottam.nagyon szeretem!! :)
2014. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húú de jó köszi hogy írtál :) Akkor mégis jól döntöttem :)
2014. jan. 28. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Mar meg is vetted?
2014. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megrendeltem! Holnapra várom :) Már régóta nézegettem.
2014. jan. 28. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!