Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok zenét hallgatni...

Nem tudok zenét hallgatni fül/fej hallgatóval! Hogy lehetne megcsinálni?

Figyelt kérdés
Amikor beledugom a fülhallgatót a telefonomba,akkor nem a fülhallgatóból szól a zene,hanem a telefonból.Mindenhogy próbáltam megcsinálni. A telefonom Sony Xperia J. Szóval vettem direkt Sony-s fejhallgatót,de azzal se jó! Nem lehet hogy valami beállítási problémája van? Mert ha nem tudok megoldást,megy a szerelőhöz...

2014. jan. 26. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Be van retkesedve, vagy le van oxidálódva a csatlakozó a telefonodba.


Klasszikus hiba..


Pucold ki, ha még ki lehet.


Fogkefét és hintőport ajánlok, és semmi nedveset.


Sok sikert!

2014. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 flori98 válasza:
hallod azt akarom kérdezni hogy nekem sony xperia l van és nem megy a jack dugó része hogy a hintöborral meg a fogkefével hogy tisztitsam ki??? letudnád pontosan irni köszi elöre is
2014. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod teljesen hazavágni akkor ne porozd és ne keféld mert ha elviszed szervizbe és meglátják a telefonoddal együtt dobnak ki.
2014. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!