Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy a fenében kell egy...

Hogy a fenében kell egy adott, bármilyen szöveget kijelölni androidon? (Majd másolni, és beilleszteni valahová)

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít, hogy nem tudom. PC-n csak nyomva tartom a bal egérgombot, végigjelölöm ami kell, majd ctr+c ctrl+v. Komolyan, már erősen gondolkodtam azon, hogy veszek egy bluetooth-os egeret meg billentyűzetet...

2014. jan. 26. 22:47
 1/7 schumilex55 ***** válasza:
Nyomva tartod az ujjad a szövegen, utána két csúcska jelenik meg azokat húzogatva tudod modosítani mit jelöljön ki.
2014. jan. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
aztán amikor kijelölted, érintsd meg a kijelölés feliratot, akkor az átalakul másolás opcióvá
2014. jan. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és képeket is szintén hasonlóan tudsz lementeni. Nyomd a képre kicsit hosszabban az ujjadat.
2014. jan. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:
Na pont ez a kijelölés nekem a Z-n sem 4.2, sem a mostani 4.3 alatt nem megy. Pontosabban a két végjelző beállítható, de nem lehet előcsalni a másolás utasítást. Hosszú érintésre eltünteti a kijelölést. Elég dühítő.
2014. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon pontosan kell egy pillanatra hozzáérni nem a kijelölt részhez, hanem a felirathoz! ekkor jön elõ a másolás opció
2014. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:
Na majd próbálkozok. :D
2014. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg van. De nem mindig engedi kijelölni.
2014. jan. 27. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!