Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek Apple...

Maskura70 kérdése:

Mi a véleményetek Apple Iphone 4s 16 gb-ról érdemes e venni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ mire használnád. én egy nagyon kicsit megbántam, hogy 16 gigásat vettem, 1-2x kevés volt, ettől eltekintve nekem bejön. mondjuk az ár sem mind1. én 70ért vettem egy karcmenteset, úgy gondolom ez még éppen megérte.
2014. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is 70-ért néztem telefonálás zene hallgatás és még 1 kérdés a hangszórója hangos?
2014. jan. 27. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben telefonálásra és zenehallgatásra akarod használni, úgy tökéletes választás. A 16gb-os modellre több ezer számot rá tudsz szinkronizálni. A telefon hangszórója hangos és a gyári fülhallgató is egész jól szól. Illetve, ami nagyon barátságos, be lehet állítani hangerőkorlátot. Persze ez nem muszáj, de személy szerint például hallássérült vagyok, így ha netán füllhalgatón hallgatok zenét, nem tudom a végletekig hangosítani. Amúgy ha játszani is akarsz, vagy komolyabb alkalmazásokat futtatni, akkor ajánlom, hogy inkább 32 vagy 64 gigás modellt vegyél. Illetve, a 4S már több, mint két éves modell, így a legújabb alkalmazásoknál már előfordulhat, hogy néha-néha akad. Egyébként a pletykákkal ellentétben az IOS 7 egész gyorsan fut rajta.
2014. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, alapjáraton nagyon jó a hangszórója, de mindenképp ki kell próbálni, előtte iPhone 4-em volt, és ahhoz képest ennek nagyon durva hangereje van, pedig azt hittem, hogy az i4-emnek elég hangos. ennek például lehet oka a porosodás, szóval használattól függ, hogy a jelenlegi tulaja milyen körülmények között használja. én elsősorban videózni szoktam, koncerteket például, tehát 16 gigára fullhd videóból max egy 30-40 perc fér. én csak emiatt bántam meg, hétköznapi használat mellett durván 5 giga szabad hely most is van rajta, belakva.
2014. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszotokat :)
2014. jan. 28. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!