Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg?...

Melyik telefont vegyem meg? IPhone 4S, Nokia lumia 820, Sony Xperia L?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat :D
2014. jan. 27. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még ha egy árban lennének értelme is lenne a kérdésnek.
2014. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt tehát nem is az a kérdés, hogy milyen telefont vegyen, hanem az, hogy melyik szoftvert válassza. Ebből viszont hatalmas vita lesz szerintem. Főleg hogyha jönnek a "vegyél WP-t, az a legjobb, pedig nekem is volt Androidom" emberkék. Aztán jönnek az iOS hívők, azok lehülyézzék, leanyázzák a WP-seket, szokásukat betartva. Az Androidosok meg próbálják objektíven leírni a dolgokat, ami persze nem tetszik a másik kettő tábornak, ezért döglött ügy.


Röviden: Ez a kérdés erősen értelmetlen.

2014. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hardverileg melyik jobb? melyiken futnak jobban a játékok ?
2014. jan. 27. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Hardveresen az iPhone a leggyengébb, ócska hardvere van. Viszont a szoftvere nagyon jól optimalizálva van.


A 820 és L nagyjából egálban vannak. Snapdragon proci és Adreno GPU van mindkettőben 1 gb RAM-mal. (Az iPhoneban 512 mb a RAM és valami hihetetlen ócska hardver. Mégis valószínűleg gyorsabb a másik kettőnél.)

A 820 viszont Adreno 225-tel és 2x 1,5 GHz procival van szerelve, míg az Xperia Adreno 305-tel és 1x 1GHz procival. A három közül én az Xperiát választanám, nekem az Android jön be. Ha van elég pénzed és tetszik az iOS, akkor azon is elgondolkodhatsz. Bár 2014-ben nem tudom mennyire éri meg iPhone 4S-t venni. Szerintem semennyire.

2014. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de tényleg jobb az xperia? tudtommal a lumia 820 egyforma proci csak az órajel nem :D

a lumiába : 1.5ghz dual core(snapdragon s4)

az xperia: 1ghz dual core (snapdragon s4)

2014. jan. 27. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!