Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia Z, Sony Xperia...

Sidszabi kérdése:

Sony xperia Z, Sony Xperia Z1, Samsung Galaxy S4 mini, Nokia Lumia 1020, IPhone 5S, IPhone 5C melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb ár\érték arányban?

2014. jan. 26. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

ár/érték arányban az iphone kiesett, én windows phone párti vagyok, de a 1020-as túl drága, ott a 920-as vagy 925-ös, kicsit rosszabb fényképeket csinálnak ugyan, de minden másban egy kategória a 1020-assal. Az androidosakat meg nem ismerem, mert az androidot nem szeretem. :)

De ha szigorúan a fenti listából kell választani, akkor az ár/érték arány egyértelműen valamelyik androidosnak kedvez.

2014. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy Sony (bár annak elég rossz a kijelzője a többihez képest - nem a felbontása), vagy a Nokia (de annak meg valóban kicsit fent van még az ára, és relative kevesebb alkalmazás van rá - rétegalkalmazásokra gondolok, mint az életbevágóan fontos VVAPP)
2014. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én iphone 5s, galaxy s4mini, lumia 820, xperia sp és z között vaciláltam.

lumia 820-at vettem, nem bántam meg.

szerintem 820, vagy 920-at vegyél.

2014. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Xperia z1
2014. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!