Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 vagy Alcatel...

Nokia Lumia 520 vagy Alcatel OT 995?

Figyelt kérdés
Van egy fent említett Alcatelem, és hogy őszinte legyek, csalódtam, többet fizettem érte mint érdemelt volna, le szeretném cserélni. maximum 45.000-ért szeretném ha jó telefonokat írnátok. Nincs sok feltételem igazából, jó kamera, Ram , proci és esetleg tárhely. Nokia Lumián gondolkodtam, megérné-e megvenni, esetleg jobb-e az alcatelnél. Használt, de jó állapotban lévőt is elfogadok.

2014. jan. 27. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
az 520-nak se a kamerája, se a Ramja nem a legjobb, kamerába nicns fotófény, ram csak fél giga, de még így is jobb, mint az alcatel és a wp nem is igényel akkora ramot
2014. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dersol ***** válasza:

Használtan Sony SP-t kapsz ennyiért, ami összesem hasonlítható ezekkel.

Pl. (ez most nem 45, de megéri azt a +4k-t. Ha vársz, lehet fogni 45-ért is.)

[link]

2014. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lumia annak jó, akinek nincsenek nagyon extra igényei.

Kapsz egy jó telefont, nem túl erős hardwarrel, de a wp optimalizáltsága miatt pont elég neki, nagyon jó, gyors a menüje, minden alkalmazást hamar betölt. A kamerája használható, de ennyi pénzért wp-nál ne várjunk túl sokat. A Ram is elég neki, belső tárhelye is van. Remek telefon, ha valakinek arra kell, hogy facebookozik, néha fényképezik és beéri a nokia appokkal.

2014. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!