Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy S Advancéről es a Samsung Galaxy Ace 3 - ról? Melyik a jobb? Az ár mind.1 . Vagy 55 000körül ( max 58 ) valami másik teló?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 18:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Hulladék mind a kettő. Ha Droidos telót szeretnél ennyiért, akkor Xperia L, vagy ha még belefér egy tízezres, akkor Xperia SP.


iOS ennyiért kilőve.

WP-ről nem igazán tudok nyilatkozni, mert engem hidegen hagy. Nekem az túl egyszerű. Viszont sokan ajánlják a Lumia 525-öt.

2014. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szerintem 100 ezer alatt androidos telót venni öngyilkosság. 4.ik ismerősöm androidos telóját javítottam ebben a hónapban. Nekem Iphone-om van. Más téma.


Viszont barátnőmnek lumia 820-t vettem 61 ezerért. 1 hónap alatt 1-szer lett kikapcsolva, lemerült, az előző csúcs sony telefon, ami ennél kicsit többért vettem neki, már túl volt az első restore-on.

De ez az én tapasztalatom.

2014. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az lehet, viszont az Android nagyságrendekkel többet nyújt a WP-nél. Az iOS-t nem ismerem, de őszintén szólva nem is igazán akarom.
2014. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hát, végülis az Ace 3 nem is olyan rossz, vagyis az LTE-s ace 3 :)

Ha a DUOS-ra gondoltál, egyértelműen ne vedd meg.

Ha Ace 3 LTE-re gondoltál... na az már jobb. Memóriája több, van benne 4G, és hardvere is jobb sokkal :)

2014. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Uccso komizo . Eddig tied a legjobb valasz :) de az advance is jo , de attol felek ha felfrissitem 4.1.2 re akadni fog
2014. jan. 27. 19:26
 6/20 anonim ***** válasza:

Igen, én is olvastam olyat, hogy frissítették és szakadozik, meg állandóan lefagy.. :S

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Egyébként sokan szidják mindkettő telefont(S Andvance, Ace 3 LTE).. csak azt nem tudom, hogy miért:) Attól még, hogy valami nem Sony vagy nem Nokia, lehet jó telefon:)

Lehet, hogy van tőlük jobb, de szerintem ár-érték arányban elég jók.

2014. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Te megertesz :) am ja ... a sok sony b*zi mindik fikazza a samsungot amikor jobb mint az a fos
2014. jan. 27. 19:38
 8/20 anonim ***** válasza:

"Attól még, hogy valami nem Sony vagy nem Nokia, lehet jó telefon:)"


Ez így igaz. De ezek nem jó telefonok.

[link]

Ennél olcsóbb hardvert keresve se találhattak volna.

2014. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#1 +1

Nem jó az ár érték aránya, ennyiért jobbat kapsz. Xperia L-t vagy Lumia 525-öt ajánlom.

2014. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
euronicsbe vagy t mobilnal vasarlok csak :) esetleg media markt
2014. jan. 27. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!