Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Sp vagy Lumia 920 a jobb?

Bence2011 kérdése:

Xperia Sp vagy Lumia 920 a jobb?

Figyelt kérdés

a kérdés konkrétan az lenne, hogy melyik a jobb telefon. nagyrészt neteznék, játszanék, és zenét hallgatnék rajta, a Lumia jobban tetszik, de félek hogy arra sok applikácó/játék nem elérhető (pl GTA - de lehet hogy ezt rosszul tudom, csak sehol sem találtam videót/infót róla.


Szerintetek melyik az ideálisabb készülék?



2014. jan. 27. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
ha játszani is akarsz, akkor a sony-t vedd
2014. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
GTA pont ma jelent meg WP8-ra ( [link] ), de igaza van az előttem szólónak, ha játék az elsődleges szempont (és nem a megbízható működés, és a hosszan tartó támogatottság), akkor Xperia SP.
2014. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Barney96 ***** válasza:
Mind a kettő nagyon jó, én talán a lumiát ajánlanám de nehéz kérdés
2014. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az én szívem is a lumia felé húz inkább, eddig is nokiáim voltak. viszont lenne még egy dolog... ha amerikából hozatok telefont, akkor az itt fog működni nekem? függetlenítés meg magyar szoftver után. konkrétan most arra gondolok hogy láttam eltéréseket a 2-3-4G eléréseknél. ezen lehet változtatni?
2014. jan. 30. 17:29
 5/5 Barney96 ***** válasza:
A beállításokban le lehet korlátozni a hálózatot hogy maximum 3g-re (ha van) vagy csak 2g-re csatlakozzon
2014. jan. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!