Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes lecserélni Note 3ra...

Kert kérdése:

Érdemes lecserélni Note 3ra az S4et?

Figyelt kérdés
Mindenképp megválok az S4-tol, ezért írom ezt a kérdést. Elég sokat videózok telefonról, és gondoltam jól jonne egy nagyobb, bár már ez is alig fér el a kezemben, és azt hallottam a Note 3-ról, hogy kicsit mintha lassabb lenne. Valakinek személyes tapasztalat?
2014. jan. 27. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem gyorsabb, 3giga ram miaat gondolom. (note3ba annyi van)
2014. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Csak videónézés miatt ugye előny a nagyobb kijelző, kérdéses, hogy nem-e lenne jobb mondjuk eladni az S4-et 100k-ért használtan, és 100k-ból tudsz venni egy telefont és egy tabletet, 7"-es tabon meg azért csak jobb a videó.

Hátránya ennek, hogy a telefon és tablet is már csak középkategóriás lenne, ettől függetlenül nem lassú egyik sem meg semmi ilyesmi, csak azért mégis más kategória, mint a felsőkategóriás SGS4.


Note 3 egyébként jó, jobb, mint az SGS4, és nem tudom hol hallottál olyat, hogy lassabb lenne, sokkal erősebb, minden téren jobb. Oké, hogy a Samsung amihez hozzányúl szoftveresen, az rosszabb lesz, és ez igaz a TouchWiz-re is, de a Note 3 ezen a téren kb ugyanannyira rossz, mint az S4.

2014. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat. Az az igazság egyébként, hogy tortént egy baleset az S4-el, de van rá biztosítás és kicserélik, csak nem tudom, hogy egy új 4et kérjek-e helyette vagy egy ote 3-mat amire nem kell sokat ráfizetnem. Elofizetéses vagyok. 1ik barátom mondta, hogy sulitársa nem rég cserélte S4et Note 3ra és neki lassabbnak tunt. koszonom mégegyszer a válaszokat
2014. jan. 28. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!