Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A valo vilag 6 applikaciojaban...

A valo vilag 6 applikaciojaban mennyibe kerul az sms?

Figyelt kérdés

Par napja regisztraltam es elkuldtem a "VV" szoveget arra a zamra,hogy megerositsem a regisztraciomat. Es azt szeretnem kerdezni, hogy mennyi az sms ára? Valahol lattam de nem tudom mar es fontos lenne...

Es az is erdekelne , hogy ha mar regisztraltam, beleptem akkor az, hogy pl. az egyik villalakora szavazzak , az ingyenes vagy még plusz penz az is? Kerlek, ha valaszolsz akkor normalisan. Eleg hulyen irtam le ezt az egeszet de nem olyan valaszt varok ami lenezo stb. Elore is koszonom, fontos lenne es surgos :((



2014. jan. 27. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
az adásban többször mondták hogy az alkalmazás INGYENES
2014. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Remélem qrva sok. Aki ebbe a szennyműsorba írogat, megérdemli hogy a gatyája rámenjen :)
2014. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Egy ideális VV-néző :)
2014. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dersol ***** válasza:
65%
Nem kötekedésből, de ez miért lenne fontos és sürgős?
2014. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is jól kiröhögném az ilyeneket, ha legalább 2ezer Ft-ba kerülnének :D
2014. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bp1985 ***** válasza:
81%
Látszik hogy vv néző, mert nem tudja értelmezni az ingyenes szót.
2014. jan. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
66%

Rögvest leszóljátok szegényt miközben ti beszéltek badarságokat...


Való igaz, hogy az applikációt ingyenesen töltheted le, viszont ahhoz, hogy használhasd is, küldened kell egy aktiváló sms-t ami miatt bizony fizetned kell. (normál díjas szám elvileg, ami náluk kitudja mennyit jelent)


Tévedés ne essék én most nem a vv-t védem, csak piszkálta a szemem ez az azonnali oltogatás...

2014. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb.50 forint

nekem ennyit vett le. Angliàbòl..

2015. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!