Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem indul egy kernel se...

Miért nem indul egy kernel se a telefonomon?

Figyelt kérdés
Huawei Ascend Y300am van, cm10-es. Felrakok egy kernelt, és csak a bootlogóig indul el. FusionX nevű romom van. Múltkor még sikerült felraknom egy kernelt rá, de már sajnos nem emlékszek melyik volt az.. innen töltöttem le: [link] Csak hát az a baj, hogy nem tudom, hogy melyik linket töltsem le..

2014. jan. 28. 06:32
 1/6 Wadmalac ***** válasza:

A rom leírásánál nézd meg, melyik kernel kell alá.

Full wipe-factory reset megvolt?

2014. jan. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg volt a reset, és a kernel alá írták hogy működik FusionX-el..:/
2014. jan. 28. 15:05
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Az is gond lehet, ha másmilyen recoveryt használsz, mint ami a romhoz van írva.

Meg felrakási sorrend:

1. kernel

2. rom

2014. jan. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor legelsőnek a kernelt rakjam fel??:oo nem is tudtam:d írok választ este h működik-e.
2014. jan. 29. 15:32
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem jó a felrakási sorrend. Recoveryből factory resetet csináltam, felraktam a kernelt, és utána a romot. De mikor megnézem a beállításokba, nincs ott az a kernel, hanem csak az eredeti van ott (3.4.0) :(
2014. jan. 29. 15:48
 6/6 A kérdező kommentje:
És írják hogy TWRP-ből kell kiflashelni (nekem is az van, de még se sikerült).
2014. jan. 29. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!