Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2-nél hogyan...

Samsung Galaxy S2-nél hogyan növelhetném a rendszer tárterületét?

Figyelt kérdés

Sohasem volt még ezzel problémám, ezért vírusra gyanakszom. 3-400 mb-nál több tárhelyet nem tudok csinálni a telefonban úgy, hogy már minden maradék programot is át tettem az SD kártyára, szinte minden videót letöröltem, képeket is. Mi az ami ennyire lefoglal a 2 giga tárterületből, stabilan 1.5 gigát ?


Köszönöm előre is a válaszokat.



2014. jan. 28. 07:20
 1/6 Wadmalac ***** válasza:

1. root

2. clean master és takarítás


Vagy nyomsz egy gyári visszaállítást. Persze akkor minden telepített alkalmazás stb. elvész, csak az Sd tartalma marad meg.

2014. jan. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vírusra? :P

Mutass nekem egy olyan vírust, ami megtámadja az androidit....

2014. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Alaplapcsere volt Novemberben, ha jol tudom az root-al is jar, clean mastert leszedtem, es azzal is csak 400 megat tudtam felszabaditani, amivel nem is lenne olyan nagy problema, de a legduhitobb az, h 400 mega szabadhellyel is mindig azzal jon a googleplay h nem tudok frissiteni semmit, mert nincs eleg rendszer tarhely hozza.

Virusra meg csak azert gyanakodom, mert az sd kartyamon van egy k mappa, ami 32 gigat foglal es ha belemegyek akkor 11db 3 gigas krikszkraksz filek talalhotak benne. A vicc csak az, h 8 gigas az SD kartyam :)

2014. jan. 28. 13:23
 4/6 Wadmalac ***** válasza:

"Virusra meg csak azert gyanakodom, mert az sd kartyamon van egy k mappa, ami 32 gigat foglal es ha belemegyek akkor 11db 3 gigas krikszkraksz filek talalhotak benne. A vicc csak az, h 8 gigas az SD kartyam :)"

Buuuhhh.

Egy jófajta biztonsági mentés után (google szinkron meg egy titanium backup elég) gyári visszaállítás kéne, meg egy kártya újraformázás és akkor megnézni, mit csinál.

Hát, az alaplap cseréhez nem tudom miért kellene root.

Az a memkártya talán döglődik, formázás után kiderül az is.

A vírus tényleg eléggé valószínűtlen.

2014. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben koszi nektek, akkor ezeket megnezem.

Azt olvastam, h elvileg a jelly beam mar alapbol el esz 1 teljes gigat a tarteruletbol, hat az nem lenne kellemes. :)

2014. jan. 28. 18:10
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

#5: 500-600 MB-nál többet nem.

De ha pl. használod a FB appot, az működés közben mindjárt belakik kb. 100 megát.

2014. jan. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!