Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a samsung...

Mi a különbség a samsung galaxy s4 klón és az eredeti között?

Figyelt kérdés

azon kívül hogy a klón kínai.

gondolkozom hogy veszek egy klónt csak nem tudom mivel állok szemben

mit tud az eredeti amit a klón nem? mivel rosszabb a klón az eredetitől? megéri megvenni a klónt vagy egy hónap múlva kidobhatom a kukába?


2014. jan. 28. 09:52
 1/5 dirtboy ***** válasza:
59%

a klónnak semmi köze a samsunghoz,mindenben rosszabb

-nincs szerviz

-nincs támogatottság

-rossz op rendszer

-nem tudhatod biztosan mi is van a belsejében

-hamar dobhatod a kukába

-kb mindenki lenéz ha meg tudja hogy klónod van mert tudni fogja hogy azt szeretnéd hogy azt higgyék drága okostelód van.

ez pedig szánalomra méltó,nekem nem futja Ferrarira de nem is veszek Ferrari replikát.


ha jót akarsz magadnak akkor neves gyártó telefonját veszed még ha jóval gyengébb is az s4-től akkor is sokkal jobban jársz vele.

2014. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első leírta. Klónt, kínait soha.

Biztos lesz az az egy valaki, aki beírja, hogy "jaj már a kínai telók is ugyan olyan jók negyed annyiért"... Hát akkor ő vegye meg magának azt, de te kíméld meg magad, hálás leszel.

2014. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nana, a kinai eredeti telokat, nem osszehasonlitani a klon szarokkal.

amugy issokmindent kinaba csinalnak, nezz utana 1-2 telo elveri az s4 et kinabol, persze ezt ne 20 ert keresd, mert az teleg gagyi szar lehet!

2014. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

millió kül lehet bennük

egyszer volt szerencsém egy s3 klónhoz

kisebb a kijelzője kisebb a kijelzőfelbontása

rettenetes a felhasználói élmény

akadozik (jobban mint a normál android)

küldeni akartam rá képet megnézni h azon hogy mutat

bekapcsoltam a bluetooth-t a klónon, kipipálta h be van kapcsolva de a telefonban nem volt bluetooth

és ilyen finomságok..

nem ajánlanám

2014. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. jan. 28. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!