Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindig leáll a zene a telefono...

Mindig leáll a zene a telefonomon . MI lehet a baj?

Figyelt kérdés
Hallgatom a zenét , és közben internetezek , vagy valami és egyszer csak kilép a zenelejátzó és fél perc múlva újra bejön , de nem indul el. RAM nem lehet kevés , mert még kb 60MB minidg szabad..Próbáűltam más zeneljeátszóval is és nem működik..

2014. jan. 28. 16:26
 1/3 A kérdező kommentje:
(Xperia U , Cyanogenmod 10.1 )
2014. jan. 28. 16:28
 2/3 anonim ***** válasza:
60 mb szabad ram nagyon kevés. Ezt még a gyári is hozza. Próbáld meg U-ra a MIUI-t, vagy tedd vissza a gyárit. Én is próbáltam egy sor custom romot, és most a gyári (P-ről portolt) 4.1.2-t hajtom. Eddig ez messze a legjobb..
2014. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
több alkalmazás futtatása közben értettem a 60MB-ot .alapjáraton 115 MB szabad RAM-om van. én is próbáltam a P-ről portolt ROM-ot , de a "stock" android híve vagyok
2014. jan. 28. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!