Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani jó játékokat...

Tudnátok mondani jó játékokat Samsung S3-ra?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 19:41
 1/7 anonim válasza:
Pou :3
2014. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na megint betalált egy 10 éves
2014. jan. 28. 20:01
 3/7 schumilex55 ***** válasza:

Nova 3, San Andres, Rayman (midn2 rész), Asphalt 7-8.

Mind elfut szépen rajta. Külön kategóriákba is tartozik mint amit írtam :D Nem tudom melyik típusból kellenének neked címek. [Minecraft]

2014. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gta sa meg terra meg még a minecraftot mar nyomom egy ideje nagyon jó mondjuk bármi lehet csak ilyen pou ne :D
2014. jan. 28. 20:16
 5/7 A kérdező kommentje:
azse baj ha fizetős mer ncoreról letudom tölteni :D
2014. jan. 28. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszenek esetleg az ilyen futós játékok: Minion Rush, Temple Run 1-2, Subway Surfers

Vagy valami logikai.. :) -->flow, cut the rope


Nekem ezek jönnek be, nem tudom.. Lehet te jobban szereted az ilyen komolyabb, felnőttesebb játékokat :))

2014. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát milyen jó játék van s3-ra pl.NOVA NEAR ORBIT 3,Asphalt,Minecraft,Dead space 1 crysis,gta vice city,san andreas.és aszzem fut rajta a gta 4 is :D Amazing spiderman 2 vagy az egy.Frontline command,Modern combat 4
2014. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!