Huawei vagy Sony?

Figyelt kérdés
Le szeretném nem sokára cserélni a telómat, de nem tudom, hogy milyenre. Sony-ban vagy Huawei-ben gondolkodtam. Melyik érné meg jobban használhatóság, képességek szerint? Csak hogy melyik márka és miért. Én főként netezésre (facebook, ask.fm, skype) használnám és játékokra, meg fényképezésre. Válaszaitokat előre is köszönöm. :)
2014. jan. 28. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Sony telefonok elég jó minőségűek. Ha pl: Veszel egy Sonyt 1Ghz-es procival, és egy Huaweit 1,3Ghz-el, a Sony jobban elfogja futtatni az alkalmazásokat, gyorsabban betölt maga program. Egy bizonyos árkategória után már nem gagyiznak, szóval egy 80,000ft-ért a Huaweitől olyat kapsz mint a Sonytol 100,000ért. De ha ugyanazt tudják akkor nyilván a Sony.
2014. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem adtál meg konkrét típust.

ha mondjuk sony xperia sp vs huawei p6, teljesítményben odaveri az SP. vagy ha sony xperia M(vagy L) vs huawei y300, akkor is a sony, mert teljesítményben szintén odaveri .

2014. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Típusban mindegy, úgy átlahban az összes...

Köszönöm a válaszokat, de írhattok még ha tudtok: )

2014. jan. 29. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!