Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X peria x 8 as telóm van...

X peria x 8 as telóm van honnan tudom hogy a gyári kernel ven e rajta vagy sem?

Figyelt kérdés
az a baj raktam fel új romot meg minden csak mi az a kernel még mindig nem tudom
2014. jan. 28. 23:11
 1/7 Wadmalac ***** válasza:

Beállítások/ A telefonról

Ha a kernel leírásában nAa-t vagy GDX-et látsz, akkor tutira custom.


"raktam fel új romot meg minden"

?

És nem tudod, mi az a kernel?

Milyen romot, milyen leírás alapján, mi az a meg minden?

2014. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

innen raktam fel romot rootoltam a telót meg csináltam recovery menüt és sd kártyáról telepítettem fel csak némelyik romnál 2 lehetőség van mikor letöltöt hogy gyári kernel vagy costum kernel amit én felraktam ahoz nem volt 2 link hogy gyári kernelhez akarom letölteni vagy sem

2014. jan. 29. 11:18
 3/7 A kérdező kommentje:
ezt írja a kernel verziója SEMCUser@SEMCHost#1
2014. jan. 29. 11:23
 4/7 Wadmalac ***** válasza:

Az eredeti firmware.

Ehhez a gyári kerneles rom való.

Érdemes egyébként csinálni egy bootloader nyitást és feltenni custom kernelt és ahhoz való romot, sokkal jobban működik, mint a stock kernelesek.

Ha esetleg ráveszed magad a kernelcserére, akkor már érdemes a MiniCM10-es 4.1.2 romot az ahhoz való (legfrissebb nAa) kernellel feltenni. Jól működő, stabil jellybean rom.

Azzal már meg lehet próbálni a procit is kicsit meghúzni. Hardverfüggően a gyári 600 MHz helyett akár 800-ig is el lehet jutni.

2014. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jól van köszi bootloadert nem tudok nyitni hozzá mert 11w38 alatt lehet csak nyitni :/
2014. jan. 29. 11:51
 6/7 Wadmalac ***** válasza:
Akkor meg érdemes a GingerDX 2.3.7 stock kerneles változatát feltenni, az a legstabilabb GB rom.
2014. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

Egyes megerősítetlen infók szerint omniussal későbbi x8-at is lehet nyitni.

Persze ez már rizikós terület.

Saccperkb a bootloader buzerálása az egyetlen mód, amivel harbrickre lehet vágni egy x8-at, bármi másból talpra állítja a SEUS.

Kivéve még a simlock. Bár szintén állítólag az omniusnak az sem gond....

2014. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!