Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ilyen telefonokat...

Tudnátok ilyen telefonokat írni? Crait processzor legyen benne és több mint 1ghz + 1gb RAM! Az ára megfizethető legyen.60 k körül?

Figyelt kérdés

Az lenne a lényeg hogy ehhez hasonló játékok elfussanak rajta majdnem akadásmentesen: Gta San Andreas, Asphalt 8 stb..

Előre is köszi a válaszokat :D


2014. jan. 29. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Xperia L, vagy ha találsz, Xperia SP.
2014. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez a kettő szóba sem jöhet,, nem írom le hogy miért más?
2014. jan. 29. 15:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Xperia SP. Nincs más, ez a legjobb 60k-ért...
2014. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én erdélybe lakom. és ott 80ezer forintba jönne ki ha azt venném.
2014. jan. 29. 15:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Lumia 820... Nekem az van és szerintem nagyon jó :D a kijelzője meg fényévekkel jobb, mint a sony tft-i bár nem HD, de gyönyörű képet ad az AMOLED miatt:)
2014. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 dersol ***** válasza:

Igen, és nagyon könnyen beég az AMOLED miatt :)

Játszani nehezen fog wp8-on gta-val, ne terjeszd ezt a hülyeséget mindenhol, köszi.

Arra, hogy életedben nem próbáltál más telefont, mégis terjeszted ezt a lumia 820 igét, hááát nem mondok semmit inkább.

Kérdező: Ezek a játékok egy Mali400-tól felfele bármin elfutnak, az pedig már használtan egy 20 ezres telefonban is megtalálható, szóval én Xperia L-t ajánlom, ha nem fér a keretbe SP.

2014. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Igen, és nagyon könnyen beég az AMOLED miatt :) "


Nem ugyanaz, hogy beéghet, és hogy nagyon könnyen beég. Előfordulhat, hogy beég az AMOLED, de hülyeség, hogy nagyon könnyen.


" Ezek a játékok egy Mali400-tól felfele bármin elfutnak, az pedig már használtan egy 20 ezres telefonban is megtalálható"


Egy GTA hol futna már el egy 20 ezres telefonon? Még ha 40k-t írsz az reálisabb, de pl. Xperia L-en is csak medium grafikán megy a GTA.


Egyébként én is Xperia L-t ajánlom, azon elmennek ezek a játékok, mégha a GTA nem is maxon, vagy ha van akkor Moto G.

2014. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dersol ***** válasza:
Igazad van, nem írtam oda hogy használt telefonról van szó, sony u és sola személyében, amiken már simán fut a sa és az asphalt 8 is, mással nem értek egyet.
2014. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az xperia u pedig 20 ezer és vígan eldöcög rajta a san andreas.
2014. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az Amoled igenis nagyon könnyen beég. Nekem 3 AMOLED-es telefonom volt, egyiken se bírt többet a kijelző 3 hónapnál.


Keress egy használt S3-mat. 60 körül csak találsz már.

2014. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!