Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » CyanogenMod10-et vagy Cyanogen...

CyanogenMod10-et vagy CyanogenMod11-et fel lehet rakni Sony Xperia E (C1505) -re?

Figyelt kérdés

#Android #ROM #CyanogenMod #MiniCM10 #MiniCM11
2014. jan. 29. 17:00
 1/3 dersol ***** válasza:
Első körben nem találtam, de ha van úgyis egy lagtenger, meg tiszta bug.
2014. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Xperia X8-on használtam MiniCM7-et, azzal nem volt szinte semmi probléma. Csak annyi, hogy néha lelépett hálózatról és nem lehetett engem elérni. A telefont eladtam egy havernak, neki nemrég raktuk fel a MiniCM10-et. Elég jól néz ki, eddig semmi hibát nem találtunk benne. Én is keresgéltem, Xperia E-re, de csak DualSim-eshez volt. Nekem SingleSim-es a telefonom.
2014. jan. 29. 17:29
 3/3 dersol ***** válasza:

Azért, mert az egy minimalizált, kitakarított, lebutított, optimalizált rom, egy sima cm10-el lagtenger lenne az is, meg az xperia e is.

Az csak a modderek leleményessége.

2014. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!