Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia sp részletesen...

Sony xperia sp részletesen róla, milyen?

Figyelt kérdés
(aki jól válaszol az zöld kéz) :D
2014. jan. 29. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

3 hete van meg , eddig nagyon tetszik a dolog, már megvételekor nagyon ráfüggtem a telóra, azóta már megszoktam.

addig xperia tipo-m volt, ha már most egy olyan méretű telót fogok akkor rossz érzés tölt el, plusz előtte semmi baj nem volt a kijelzőjével, most már teljesen rondának,pixelesnek látom, az olyan kategóriájú telókat.

az android nyavajái azért kijönnek rajta, de nem vészes, könnyen kilábal belőle, hála az erős hardvernek és jól ráillesztett rendszernek. néha valamikor beszaggat, de hamar észhez tér, és folytatja tovább gyorsan a dolgát.

játékok minden megy simán fullon- vagy közel maximális beállítások mellett (dead trigger 2,real racing 3-at játszom most, simán futnak, max payne,asphalt 8 ,gta:sa próbáltam már ezek is jók rajta).

egyedül az üzemideje nem tetszik, másfél-két nap alatt simán le lehet meríteni :D

2014. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és HD videókat is simán futtatja, nagyon szépen adja le a képüket is.
2014. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
F.sz. phone. Csak néha csúnyán lefagy felnyitáskor! De utánna megjavul. Nagyon jó a fényképező, Full HD videók közepesen jók, elülső kamera sz.r. Processzor erős, grafikus mag is. A kijelző HD 1220*719p felbontás nem pixeles gyönyörű. Akku 1 nap wifivel facebookal és twitterrel meg mindennel! Összességében finom telefon!
2014. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jan. 30. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!