Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Iphone 5s megér 90 ezerrel...

Egy Iphone 5s megér 90 ezerrel többet mint egy Samsung galaxy s4 lte?

Figyelt kérdés
a samsung kezelőfelülete és a iphone felülete is egyaránt tetszik

2014. jan. 29. 18:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
70%
igen! mindenképpen. Az iphone szinte soha nemfog belassulni és soha nem laggol, a samsungal ellentétben
2014. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon nem.Legnagyobb jóindulattal is 25-30 ezerrel érne többet.De ezt az extrém túlárazottságot már megszokhattuk az Appletől.Egyébként ha tényleg egy igazán jó telót akarsz akkor javaslom a Nexus 5-t illetve az LG G2-t.De a helyedbe nem is most vennék telefont hanem megvárnám míg kijön néhány új modell.
2014. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Egyáltalán nem ér többet. Aki a samsungról azt mondja, hogy fagy, vagy lassul, az az életében nem fogott még S4-et a kezében.
2014. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Saavedro ***** válasza:
90.000et nem. De ha csak ez a kettő lehetne, akkor inkább fizetnék többet érte. Nem szeretem a tepsiket. Ha Te sem, akkor viszont Z1 Compact.
2014. jan. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
ha nem egy akadozó mobilt akarsz, és olcsón meg akarod úszni, akkor ott van Lumia 525, nem kell vagyonokat kiadni érte hogy egy jó mobilod legyen !
2014. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
"Az iphone szinte soha nemfog belassulni és soha nem laggol, a samsungal ellentétben" azért ekkora hülyeséget nem kéne írni. Tökéletes ellenpélda a kommentedre az iPhone 4 iOS7-tel...
2014. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 de retard vagy :D ha akármelyik négy éves samsungra kiadnák a legújabb ramot akkor az össze is omlana egyből, nem csak akadozna. A kérdés tárgya meg az 5s, azzal hasonlítsad össze.

A 90000 egy kicsit tényleg sok, én inkább egy xperia z1-et vennék mert olcsó és jobb de ne térjünk el a tárgytól. Egy iphone minimum 3 évig naprakész marad, ellentétben akármelyik androidos telefontól, úgyhogy egy iphone kiszolgál annyi ideig, mint kettő androidos. Akkor számoljunk. Az iphone 5s most kb 150000 forint. Az s4 125000. De miután azt megvetted, meg kell venned a következőt, az s5-öt is ami nem fog 200 ezer alatt indítani, hogy kibírja 3 évig. Akkor samsung 325000 és iphone 150000. Tehát ha hosszú távra tervezel, mindenképpen jobban jársz ios-os készülékekkel. Ráadásul azok jobban tartják az árukat, drágábban fogod tudni eladni.

Most jelenleg jobb lenne az s4 (bár nem tudom hogy jött ki a 90 ezer forint különbség) de ha több évre kell akkor megéri befektetni egy iphone-ba.

2014. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Ahol én néztem a két telefont ennyi volt a különbség.
2014. jan. 30. 16:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Én árgépen néztem. [link] [link]
2014. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pontosan hol nézted?

Nevenincs zuggsm-ben ne vegyél telefont, mert lehet, hogy olcsó, de ha valami garanciális problémája lesz, akkor nem nagyon fogják normálisan szervízelni, cserélni meg pláne nem.


Szerintem nem ér meg ennyi különbséget. De S4-et sem nagyon láttam normális helyen ennyivel olcsóbban.

2014. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!