Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A lumia 920,1020,1520, pc-hez...

A lumia 920,1020,1520, pc-hez szinkronizáláshoz kell még zune? Vagy csak rádugom "osztmegyen"?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
XP-n bűvészkedni kell (le kell tölteni a legújabb Windows Media Playert), de Win7/8-on csak rádugod "osztmegyek" ;)
2014. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. jan. 29. 19:41
 3/9 b95 ***** válasza:

Nem hogy nem kell, hanem nem is lehet használni Zune-t WP 8-as telefonnal.


(A telefon típusa meg tökéletesen mindegy, a WP verziója a fontos... Nem 2005-öt írunk, ahol ahány telefon, annyi rendszer.)


Igen, rádugod, oszt megyen. Bár jobb helyeken ezt USB háttértár módnak vagy USB mass storage-nek hívják.

2014. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

bocs haver de amikor én rádugom a wp7-est akkor nem mass storage-t meg háttértármódot ír ki hanem szinkronizálást...amit fölöttéb találónak vélek mivel a képek szinkronizációját tűztem ki célul ma is amikor rádugtam a gépre


nem kértem fellengzős dumát és fölösleges válaszokat

ugyanazt elmondtad sznob köntösbe csavarva mint az első válaszoló, akinek köszönöm a válaszát és ment a zöld kéz

2014. jan. 29. 21:29
 5/9 b95 ***** válasza:

Bocs haver, de a WP 7-ben nincs háttértár mód, csak Zune-on kersztül lehet paokolgatni a cuccokat, WP 8-ban meg van háttértár mód, és a Zune NEM működik vele.


Mégegyszer leírom:


A telefon típusa meg tökéletesen mindegy, a WP verziója a fontos... Nem 2005-öt írunk, ahol ahány telefon, annyi rendszer

2014. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 b95 ***** válasza:

miért is lennék sznob?

Te vagy lusta utánanézni a dolgoknak! Kb. 2 perc se lenne kikeresni a neten...

2014. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

jobb helyeken...

a sznob az nem azt jelenti h lusta...


figyelj oké

köszönöm a válaszod ment a zöld kéz ;)

2014. jan. 29. 21:59
 8/9 A kérdező kommentje:

jah és köszönöm hogy másodjára is leírtad ugyanazt mint az első...

és jó próbálkozás is lett vna...

2014. jan. 29. 22:00
 9/9 b95 ***** válasza:

„a sznob az nem azt jelenti h lusta”


és én hol írtam, hogy azt jelenti?... :S

2014. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!