Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 8 GB Belső memória "elégséges"...

8 GB Belső memória "elégséges"-e az újabb okostelefonokban?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm a válaszokat!


Bizonyára sokan tudnak erre válaszolni, mert tapasztalatai minden tulajdonosnak vannak. Azért tettem fel a kérdést, mert van egy mobiltelefon, ami nem bővíthető SD kártyával, pedig csak 8 GB a belső tárhely. Elég kiszúrás szerintem. Épp ezért fontolgatom magamban megéri megvenni? Mi lesz ha ki se fogom használni, vagy pedig aztán állandóan az legyen a baj, hogy nincs elég hely.


Szándékosan tettem az elégséges szót macskaköröm alá - mivel mindenki máshogyan lássa. Aki intenzíven kihasználja mobiltelefonját szórakoztatási szempontból is, az jobban körül tudná írni a számára "elégséges" tárhely méretét, illetőleg az okot, hogy miért kell több (ha kell).


Megtisztelően köszönöm a válaszokat!


2014. jan. 29. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
S2-ben ennyi van nekem elég. Játékok mellé zenéből ráfér sok, filmet nem kell nézni (viszont nekem ott az sd kártya ha mégis)
2014. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 zsombi7147 válasza:
Attol fugg mire használó a telefont, ha sokat játszol es jo telefon es komolyabb játékokkal is jatszol akkor keves, de ha ezeket tudod mellőzni akkor eleg lehet.
2014. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez felhasználás- és készülékfüggő. Belső memória egy részét maga az operációs rendszer használja, így általában ennél kevesebb áll rendelkezésedre. Ha nem akarsz filmeket nézni, fél zenetáradat állandóan magadnál tudni, csomó játékot egyszerre feltelepíteni, elég lehet. Én magamat "lightos" felhasználónak tartom (nem játszom telefonon, filmeket sem nézek, zene tekintetében is csak 4-5 album van fent, a legtöbb, ami helyet foglal, az a telefon által készített képek és főleg videók), de 8 gigát már alighanem szűkösnek érezném (ebből esetemben iOS7 mérete is lejön).
2014. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha már játszanák rajta, minden bizonnyal komolyat is és komolytalant is. És hát ha filmet nem is teszek rá közvetlenül, youtubról megnézem azt amit megakarok, vagy éppen meg tudok. De feltételezzük hogy meg akarok nézni egy filmet rajta, így ha az 1-2-3-4-5-6 GB-nyi helyet lefoglal, akkor azt zökkenőmentesen megtudom?
2014. jan. 29. 21:35
 5/18 A kérdező kommentje:

3-as, Aham.

Így már kezdem átlátni. Talán tudok azonosulni a felhasználási módoddal, sőt talán én zeneszámok és feltelepített alkalmazások szempontjából is jobban kihasználnám, és ha neked nem elég, akkor pláne nekem. Persze megvárom a többiek véleményét. Köszi!

2014. jan. 29. 21:37
 6/18 dersol ***** válasza:
Milyen telefon, akarsz-e nagy méretű játékokat használni? pl gta sa, real racing 3
2014. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Például igen. Úgy nézem ezek elég komolyak.
2014. jan. 29. 22:06
 8/18 dersol ***** válasza:
Miért titkolod hogy milyen telefon?
2014. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
:D Nem titok: Nexus 4
2014. jan. 29. 22:11
 10/18 dersol ***** válasza:
Akkor oda nem elég a 8.
2014. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!