Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindennap ugyanebben az...

Mindennap ugyanebben az időben hív ez a szám: +3615100501 ez mi?

Figyelt kérdés

Mindennap 14:42-kor hív ez a titokzatos szám ,amit ha fölveszek nem szól bele senki, ha meg visszahívom, akkor egy zene indul el...

Ez valami vírus, vagy micsoda?


2014. jan. 30. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elvileg Bp.-i szám ... Mondanám felhívom én is neked ,de nem hiányzik ,hogy utána engem is hívjon mindig :S
2014. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Minek hivogatsz vissza olyan számot, amibe nem szól bele senki.
2014. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mióta van ez amúgy ?
2014. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tudakozó hívószám alapján ?
2014. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne hívogasd, ha zene szól...

Sokba fog ez neked kerülni :D

2014. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát már vagy egy hete.

Egyébként utánajártam tudakozóban és baromi sokan panaszkodtak erre a számra. Valakit egy nap vagy 10-szer hív... Érdekes. Mondjuk nem tudom hogy ezzel mi célja van ezeknek a "vandáloknak" na mindegy.

2014. jan. 30. 18:55
 7/15 anonim válasza:

Senkinek nincs kedve rendőrségre menni, de míg valaki meg nem teszi....


"BTK 222. §

(1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetőleg mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, rendszeresen vagy tartósan mást háborgat, így különösen mással, annak akarata ellenére telekommunikációs eszköz útján vagy személyesen rendszeresen kapcsolatot teremteni törekszik, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő."

2014. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

engem is ez a szám hívogat.. volt hoy felvettem és 7 mp hallgatás után letette..

de nem ez volt az első alkalom..

2014. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Engem is keresett már 2x, de nem tudom, ki ez, vagy mi ez... az a furcsa, hogy először nem vettem fel, másodszor meg név szerint keresett... volt másnak is így? :(
2014. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Engem kb.1 hónapja hívogat minden nap többször, de most ütöttem be google-ba a számot így találtam rátok.
2014. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!