Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS, Android vagy Windows...

IOS, Android vagy Windows Phone? Nektek melyik jön be a leginkább? Nekem személy szerint az IOS.

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta megvettem életem első iPhoneját, még 2009-ben, azóta csak iPhonet használok. :)
2014. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Windows Phone. Az okom pedig egyszerű. Azt tudja, ami nekem kell. Gyors, elegáns. Nekem bejönnek a kockák. Minden program elérhető rá, amit más rendszeren használtam.
2014. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem Android.Minden igényemet kielégíti,gyorsan,akadásmentesen fut a telómon.
2014. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt dolgom mindhárom platformmal, de jelen pillanatban a WP-ben látom a jövőt. Mondhatni arany középút, mert bár zárt rendszer, mint az iOS, de mégis könnyebben kommunikál más eszközökkel, ugyanakkor valamennyire testreszabható is, mint az Android. Egyedüli hátránya a relative kevés alkalmazásszám, de ezt elnézem neki,lévén hogy a WP8 2012, Android 2008, iOS pedig 2007 óta halmozza az alkalmazásait.
2014. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Android, oka, hogy hihetetlen módon személyreszabható, tele van alkalmazással, nem olyan korlátozott, mint egy iPhone, rengeteg készülékből lehet választani, tud mindent, stb.
2014. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt dolgom mindegyik platformmal, de - egyelőre - az iOS jön be a legjobban, igaz, ehhez az is kell, hogy normális felszereltségű készüléket csak itt találok számomra megfelelő méretben. WP-n is rajta tartom a szememet, de úgy érzem, egyelőre még van mit fejleszteni rajta.
2014. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Androidos vagyok, IOSt megértem hogy miért szeretik sokan, de nekem valamiért nem passzol az ízlésemmel (ráadásul rohadt drága)

WPt egyelőre nem nagyon szeretem, de valószínűleg pár év múlva hogy kikupálódik, ahogy az előző hozzászóló is írta.

2014. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Mindenképpen Androidot vegyél!!!!!

Az Android mániámat félretéve ha egy kicsit is értesz az informatikához, szeretnél egy operációs rendszert, amire könnyű alkalmazást írni, mindenhez hozzáférsz, mindent megváltoztathatsz, akkor neked az Android való (Galaxy s sorozatot kivéve)


Hogy ha sok pénzed van, menőzni szeretnél a telefonoddal, informatikához hülye vagy, akkor az iOS,


Ha csak simán az alapfunkciókra akarsz használni egy telefont (telefonálás, e-mail-ezés, ébresztőóra, fényképezés, böngészés, stb.) akkor a WP egy teljesen jó op. rendszer.


Persze az vannak iOS kockák is, és az Android se egy parancssor, hanem teljesen jól használható a WP-nél leírt kategóriának is, úgy hogy szerintem mindenképpen az Android éri meg a legjobban.

2014. febr. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem androidom es wp-m volt/van. A wp szerintem jobb. Nagyon szeretem.
2014. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!