Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipod-al kapcsolatos probléma?!

Ipod-al kapcsolatos probléma?!

Figyelt kérdés

Lenne egy kérdésem.

Kaptam egy iPod-ot (16 gb,Használt) van usb kábel, Ipod minden,csak cd nincs.

Raknák rá Facebook Messengert meg minden alkalmazást,le is Tölti Itunes-ról,de nem rakja fel ipod-ra

Hogyan kell vagy hogyan lehet megoldani ezt a problémát?



2014. jan. 31. 17:01
 1/6 anonim válasza:
ipod touchod van? apple storeból töltsd le rá ezeket!
2014. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem engedi,mert valami ilyesmit ir ki:Cannot connect to iTunes Store
2014. jan. 31. 17:35
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

erről a fajtáról lenne szó!

2014. jan. 31. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem csatlakozol wifi-re, akkor nem fog ipod-on semmit letölteni. amúgy ha tényleg első generációs iPod-ról van szó, akkor valószínűleg nem is fog menni semmi, mert ha jól tudom iOS 3-as volt a legutolsó szoftver, amit kiadtak rá, a legtöbb alkalmazáshoz meg minimum iOS 4.3 kell, de már soknál az sem elég és iOS 5 vagy 6 kell minimum.
2014. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

akkor ezek szerint nem tudok semmiféle Messengert rárakni?

Am csatlakozva van wi-fi,hez és úgy van bedugva az usb kábelen.

2014. febr. 2. 12:12
 6/6 anonim ***** válasza:
jó, de akkor miért nem iPod-on App Store-ból töltessz? vagy nincs rajta? nem tudom, hogy mikortól van, de azt tudom, hogy tán iOS megjelenésekor még nem volt App Store, csak később, de iOS 3-ason már lennie kéne szerintem. de amúgy szerintem igen, nem tudsz túlsok dolgot leszedni rá.
2014. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!