Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell root-ni mobiltelef...

Hogyan kell root-ni mobiltelefont? /többi lent/

Figyelt kérdés

Szeretném root-ni a mobiltelefonom.


típus:Huawei

modellszám:U8655-1

szoftver:2.3.6


Még kezdő vagyok,ha lehet,akkor lépésről-lépésre kellene a folyamat menete.



2014. jan. 31. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak külön erre specializálódott fórumok.
2014. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de okos vagy!..akkor légyszíves linkelj MAGYAR NYELVŰ ONLINE oldalt,ahol mindent leír erre a prototípusra!! (ugyanis én nem találtam) ->ami működik is!


előre köszönöm!!

2014. jan. 31. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de még mindig okosabb vagyok mint te. Huaweit nem rootoltam még de Sonyt igen. Rootolható szoftver kell hozzá ami a telefonhoz való (had ne én keressek már neked). Vagy megtanulsz annyit angolul, hogy megértsd azt az egyszerű leírást, vagy olyan telefont veszel amivel magyar oldal is foglalkozik.
2014. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Prototípus? Egyébként ha szabad érdeklődnöm, miért szeretnéd "root-ni"?
2014. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem megbántásból mondom, de ha nem tudsz megtalálni saját magad egy olyan fórumot, ahol ezzel foglalkoznak, ne is rootold, mert nincs értelme, csak elrontanád vele a mobilod
2014. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!