Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kézbesítési jelentés nincs...

Nabilah kérdése:

Kézbesítési jelentés nincs ezen a telefonon?

Figyelt kérdés
sony xperia L. Idegesítő hogy irok egy sms-t és nem tudom hogy az illető megkapta e,vagy sem.....egy okostelefonnál lehetséges hogy nincs ilyen?
2014. febr. 1. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

"egy okostelefonnál lehetséges hogy nincs ilyen?"

Hajjaj, de még hogy. Egyik iPhone-ban sincs (nekem speciel ez hiányzik a legjobban), WP-ben van, de elég gyatrán oldották meg (külön SMS-ként kezeli az értesítést, nem pedig ikont biggyeszt az üzenet mellé). Azt azonban sajnos nem tudom, hogy Xperia L-ből hiányzik-e.

2014. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy pipa jelzi.....valószínű azt hogy megkapta az illető :-D.....De a "nem okos"telefonom bezzeg visszajelez hogy "üzenet kézbeítve" ....Pff.
2014. febr. 1. 20:21
 3/7 anonim válasza:
[link] Nézzétek meg ezt az oldalt és lesz kézbesitési jelentés :)
2014. ápr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az utolsó vagyok itt részletesebben tájékoztatnak [link]
2014. ápr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Megint én :) igy még egyszerűbb :A következőkhöz nem szükséges Jailbreakelni a készüléket. Egyszerűen az üzeneteink elejére elég a szolgáltató specifikus speciális karaktereket odabiggyesztenünk. Gondolom ezt teszik azok a telefonok is, amik ezt alapból tudják, egyszerűen csak elrejtik előlünk.


T-mobile: *A#szöveg (kezdd *A#-tel az SMS-t)

Telenor: -szöveg (kezdd mínuszjellel az SMS-t)(ha nem működne tegyél a mínusz jel és a szöveg közé egy szóköz jelet is)

Vodafone: -szöveg (kezdd mínuszjellel az SMS-t)


IMG_1450[1]


Fontos, hogy a speciális karakterek az üzenet elején a másik félnél nem fognak látszani. A szolgáltató azt külön fogja értelmezni. Másik fontos dolog, hogy a kézbesítési SMS-eket a szolgáltató rendszere fogja küldeni. Így az nekünk nem kerül külön költségbe.

2014. ápr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D...Köszi
2014. ápr. 21. 08:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam,mert 2 telefonom van...de így is csak egy pipa jelzi....de mindegy már,hozzászoktam :)
2014. ápr. 21. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!