Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltűnnek a mélyebb karcok?

Eltűnnek a mélyebb karcok?

Figyelt kérdés
Xperia Z-telefonom van és elkövettem azt a hibát hogy nem vettem rá fóliát miután megvettem(2hónapja) És a kijelzőn lévő gyári fólia karcosodik elég rendesen sok hajszál karc van rajta amit használat közbe nem lehet észrevenni, de van egy két mélyebb is ami szembetűnő főleg amikor fehér a kijelző böngészés közbe stb. Na most ha veszek rá fóliát az mennyire javítja fel a kijelzőt? gondolok itt arra hogy a fólia ragasztós része belesimul a mélyebb karcokba is és eltüntet? Jó minőségű elő és hátlap fóliát tudnátok linkelni mert 200-ft-tól 2ezerig találtam de nem tudom melyik lehet az igazán jó? Az mit jelent amikor oda írják a termék leírásnál hogy vizes öblítés után többször felhasználható? gondolom az nem ragasztós nekem nem lenne jó!:)
2014. febr. 1. 20:34
 1/4 dersol ***** válasza:
Ha van rajta fólia, akkor csak lecseréled, mert azt írtad le, hogy van.
2014. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ám csak a Sony olyat csinált hogy a fóliára rakta a sony feliratot és fóliával együtt lejönne!:S:@@@
2014. febr. 1. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
és mi avan akkor, ha lejön? elromlik?
2014. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sony logó nélkül is sony......

de amúgy az eredeti fóliát nagyon nehezen tudod csak leszedni.

2014. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!