Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki magyar rendelt már a...

Ryan5 kérdése:

Valaki magyar rendelt már a tiny. Deal-ról telefont?

Figyelt kérdés
Kérdésem lenne hogy ha valaki rendelt írja le a véleményét,hogy magyar szolgáltatóval lehet e használni,mennyi idő stb..?

2014. febr. 1. 23:24
 1/4 anonim válasza:
ha még aktuális akkor majd válaszolok ha megjött a csomagom.3 napja rendeltem.7-15napot írtak a postára.
2014. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sleepmonster válasza:
Engem is érdekelne a válaszod! Nekem pont aktuális.
2014. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 PleShoW válasza:
No akkor! Rendeltem, megjött, de nem 7-15 nap mert itthon az okosok, sejtik, ha hollandból jön valami, akár "okosság" is lehet benne! "3 nap volt mire ideért! És ezt figyeljétek! Olyan jó fejek voltak, hogy ráírtak a csomagra, hogy MP4 Player 20 Dodó!!!! Ez azért fontos, Mert ugye nem ennyi volt, hanem 234 Dodó a telcsim, és én már kiszámoltam, hogy egy talicska pénz lesz még a vámtarifa! De mivel nem érte el az 50 dodót, nem kesseltem semmit! Úgyhogy nyugodtan ! Király a Tnydeal!!!!
2015. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem az lenne a gondom, hogy rendeltem 2 telefont és emailba kérték tőlem hogy küldjem el a kártyáról bizonyos képeket és én ezt meg is tettem nem is egyszer, de mindig azt a választ kaptam hogy nem megfelelő. Pedig úgy küldtem el a képeket ahogy kérték és semmilyen szerkesztő programot nem használtam. Még sem találták megfelelőnek. Mi lehet a probléma?
2016. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!