Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha megadom a telefonszámom...

Ha megadom a telefonszámom valakinek akkor az alapján ki tudja nyomozni mi a nevem?

Figyelt kérdés
Kártyás vagyok. És azt nem szeretném ha a személyazonosságom kiderülne. Ahogy ő sem, csak egy telószám cseréről lenne szó. Anonim módon szeretnék beszélgetni valakivel, akit az interneten ismertem meg. Ha jól tudom ő is kártyás.

2014. febr. 2. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg az internetes telefonykönyvet. Ott lehet telefonszám alapján keresni. Ha benne van a neved, akkor tudja a nevedet.

Amúgy, lényegtelen infó, hogy kártyás, vagy elòfizetéses vagy: a szerződéskötés úgyis megtörténik.

2014. febr. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ma már ha a netre kapcsolódsz meg tudnak mondani mindent,nem beszélve a telefonról,még a pontos GPS kordinátákat is meg lehet tudni,és még a telót sem kell bekapcsolni.Legjobb ha leragasztod a lencsét,mert még kikapcsolt állapotban is megfigyelhetnek,a hangról meg nem is beszélve.A kártyát használat után dobd el!És utazz el messzire a hívás előtt!-tudod a GPS kordináta miatt fontos!még véletlenül sem ismerősödtől telefonálj,mert vissza tudnak keresni!s méga saját telód sem legyen a közeledben mert Bluetoth kapcsolat jön létre a telók között és ugyan csak megtalálható vagy!

szal okossan kell mai világban,a technikának már nincsenek határai.

egyébként a telót is dobd el mert minden telónak van azonoító száma és ha utána belehelyezed a saját SIMed akkor is megállapítható a személyazonosságod!

2014. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem bankot robbantani akarok. Csak beszélgetni valakivel, akibe kicsit beleszerettem. De még nem jutottunk el a találkozóig.


Ha jól tudom nincsenek titkosszolgálati összeköttetései. :)

2014. febr. 2. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már találtam meg nevet egy ismeretlen hívó telefonszámához, egyszerűen a google-be beírva a telefonszámot.
2014. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!