Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia L milyen sd kártyát...

Xperia L milyen sd kártyát javasoltok venni?

Figyelt kérdés

Sok fórumon olvastam hogy a class10-es kártyákat nem támogatja de viszont valahol azt irták h mégis támogatja...

Esetleg tudnátok ajánlani egy olyan kártyát amiről biztosan tudjátok hogy működik?


2014. febr. 2. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Class 10-es microSD-m van, gond nélkül felismerte.

Aztán lehet nem hozza a CL10 sebességét, de hogy felismeri az biztos, legrosszabb esetbe csak annyira gyors, mint egy Class 6-os, majd letesztelem.


Akármilyen microSD működni fog, Class10-et vegyél, az is működni fog, és nem sokkal drágább egy Class 6-nál, ami alá semmiképp se add (ha minőségit akarsz akkor a szürke-piros Sandisk-ek az egyik legjobbak, de drágák is, egy kevésbé márkás kártya is jobb, pl. Transclend).

2014. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Én ezt a kártyát szemeltem ki szerinted jó? :)


[link]

2014. febr. 2. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de hardveraprón találtam 32 gigásat alig egy ezressel drágábban:

[link]

2014. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!